مجید هلاکویی

گرافیست | برنامه نویس وب

سئو

خب، چرا این موضوع رو میخوام شرح بدم؟!
دلیلش طرح یک نکته هستش و اون اینه که بعضی از تخصص ها یادگیری شون خیلی راحته،،، اما اجرای اونها سخته، البته این واژه ی،،،سخت،،، بار معناهای متفاوتی در زمینه وب داره...به هر روی...
دقیقا سئو به این شکل هست. شما در کمتر از یک هفته می تونید مهم ترین نکات مربوط به سئو رو یاد بگیرین اما پیاده سازی اون واقعا به این سادگی نیست.
فعلا در مورد بک لینک نمیخوام صحبت کنم. برای داشتن یک سئوی خوب در دو بخش باید کار کرد. بخش اول ، نکات فنی پروژه هست و بخش دوم تولید محتوی ست.
در بخش فنی طراح رابط کاربری پروژه، نقش فوق العاده مهمی داره و حتی گرافیست هم باید یه سری نکات رو رعایت کنه که به سئو مربوط میشه. کسی که مدیریت بخش فرانت اند رو به عهده داره باید از تگ های مناسب استفاده کنه و ... بخش بک اند پروژه هم که فوق العاده مهمه مثلا در بخش نظرات برای pagination باید از تکنیک ajax استفاده کرد تا یک محتوی با url های متفاوت نداشته باشین.
اما بخش تولید محتوی،
محتوایی که ایجاد می کنید باید unique باشه منظورم اینه که منحصر به فرد باشه البته باید کاملا مرتبط با عنوان تون باشه! گوگل برای این که متوجه بشه محتوی شما با عنوان تون مطابقت داره قاعدتا از یک ساختار درختی برای فهم محتوی تون استفاده می کنه. البته شما اگه تولید محتوی تون عالی باشه نیازی نیست که به اون ساختار درختی توجهی داشته باشین اما خودتون هم می تونید برای این که عنوان تون مطابقت با محتوی تون داشته باشه کاملا این مفهوم رو یاد بگیرین.

اطلاعات شخصی

نام و نام خانوادگی:
مجید هلاکویی
تاریخ تولد:
سی ام دی ماه 1363
آدرس:
زیر آسمان خدا
ایمیل:
majidhalakoyei@gmail.com
تلفن:
09137949775

languages

Persian native
Englisgh intermediate
Arabic intermediate

پروژه ها

تدریس طراحی وب

php & mysql & html & css & jquery & ...

سابقه 5 سال تدریس و آموزش طراحی وب در شرکت پدیده تجارت نوین

اجرای پروژه های وب

پروژه های وب

اجرای بیشتر از 50 پروژه وب

CMS

Codeigniter

طراح سی ام اس اختصاصی البته شخصی

سئو

گوگل

موفق برای رقابت در چندین کلمه

گرافیک

ده سال اجرای پروژه های مختلف در حوزه های متفاوت گرافیک

آموزش فتوشاپ

وب سایت photoshop98.ir

نویسنده 50 مقاله فتوشاپ

صاحب اثر و مولف

فلسفه

کتاب نشانه هایی از بی همتایی خدا